Εργασία στο Planetbike.gr|Σύνδεση|Επικοινωνία|Όροι Χρήσης|RSSrss
ΜΤΒ
Η "βρώμικη" ποδηλασία.
Δευτέρα 21/03/11 11:43
Το πρόγραμμα του SFENDAMI MOUNTAIN FESTIVAL 2011

ΠερισσότεραΑνακοινώθηκε το αναλυτικό πρόγραμμα του "SFENDAMI MOUNTAIN FESTIVAL 2011" που -και φέτος- θα είναι ακόμα πιο πλούσιο και αναβαθμισμένο.

 
Δευτέρα 08/03/10 15:51
Μεγάλος νικητής ο Σκάρντιτζλ

ΠερισσότεραO Γιαν Σκάρντιτζλ ήταν ο μεγάλος νικητής των διεθνών αγώνων ορεινής ποδηλασίας Cyprus Sunshine Cup. Ο Τσέχος, Γιάροσλαβ Κούλχαβι ήταν εκείνος που πήρε την πρωτιά στον τελευταίο αγώνα. Στην 7η θέση του τελευταίου αγώνα βρέθηκε ο Έλληνας πρωταθλητής, Περικλής Ηλίας.

 
Κυριακή 07/03/10 21:19
Οι νικητές στον αγώνα ορεινής ποδηλασίας

ΠερισσότεραΣημαντική επιτυχία σημείωσε το τοπικό πρωτάθλημα ορεινής ποδηλασίας της ΕΠΟΣΚ. Η συμμμετοχή στον αγώνα ήταν αρκετά μεγάλη αν και δεν ήταν η προσδοκώμενη.

 
Δευτέρα 01/03/10 16:15
Διέπρεψε ο Ηλίας

ΠερισσότεραΟ Περικλής Ηλίας κατάφερε να πάρει την τρίτη θέση στο τρίτο και τελευταίο ετάπ των "Αυξεντίων" στον Διεθνή αγώνα της Κύπρου ενώ ήταν τέταρτος στην γενική κατάταξη του αγώνα.

 
Δευτέρα 11/05/09 20:52
MTB RAce 2009

Άνδρες open

1 ΤΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 12:48:26 14:16:10 1:27:44
2 ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12:48:26 14:21:28 1:33:02
3 ΣΠΑΓΚΟΥΡΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 12:48:26 14:29:06 1:40:40
4 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12:48:26 14:30:42 1:42:16
5 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 12:48:26 14:31:26 1:43:00
6 ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 12:48:26 14:32:27 1:44:01
7 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΟΝΑΤΟΣ 12:48:26 14:33:30 1:45:04
8 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 12:48:26 14:33:34 1:45:08
9 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 12:48:26 14:35:52 1:47:26
10 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 12:48:26 14:36:07 1:47:41
11 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12:48:26 14:36:55 1:48:29
12 ΔΟΥΒΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12:48:26 14:37:23 1:48:57
13 ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 12:48:26 14:37:44 1:49:18
14 ΜΕΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 12:48:26 14:41:55 1:53:29
15 ΧΑΙΔΕΜΕΝΑΚΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 12:48:26 14:39:30 1:51:04
16 ΚΟΝΤΡΕΑ ΑΝΤΡΕΙ 12:48:26 14:44:20 1:55:54
17 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12:48:26 14:44:45 1:56:19
18 ΚΙΤΣΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12:48:26 14:45:40 1:57:14
19 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12:48:26 14:46:51 1:58:25
20 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 12:48:26 14:54:59 2:06:33
21 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 12:48:26 14:55:13 2:06:47
22 ΠΑΝΑΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12:48:26 14:55:33 2:07:07
23 ΑΥΦΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 12:48:26 14:55:36 2:07:10
24 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12:48:26 14:56:51 2:08:25
25 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 12:48:26 14:57:09 2:08:43
26 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12:48:26 14:57:58 2:09:32
27 ΒΕΝΕΤΗΣ ΠΑΡΙΣ 12:48:26 14:59:57 2:11:31
28 ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 12:48:26 15:01:32 2:13:06
29 ΧΑΤΖΑΚΗΣ AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12:48:26 15:01:40 2:13:14
30 ΚΑΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12:48:26 15:02:18 2:13:52
31 ΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΚΗΣ 12:48:26 15:02:30 2:14:04
32 ΠΑΛΑΠΑΝΟΓΛΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 12:48:26 15:06:04 2:17:38
33 ΚΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 12:48:26 15:12:37 2:24:11
34 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12:48:26 15:12:40 2:24:14
35 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 12:48:26 15:12:50 2:24:24
36 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 12:48:26 15:13:59 2:25:33
37 ΑΝΤΑΣΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12:48:26 15:17:43 2:29:17
38 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 12:48:26 15:18:22 2:29:56
39 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 12:48:26 15:19:49 2:31:23
40 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12:48:26 15:23:42 2:35:16
41 ΜΑΤΘΑΙΑ'ΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12:48:26 15:26:32 2:38:06
42 ΜΠΑΞΕΒΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 12:48:26 15:27:03 2:38:37
43 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 12:48:26 15:31:34 2:43:08
44 ΜΑΡΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12:48:26 15:32:02 2:43:36
45 ΜΑΡΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12:48:26 15:32:07 2:43:41
46 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 12:48:26 15:38:12 2:49:46
47 ΚΟΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12:48:26 15:47:59 2:59:33
48 ΚΑΡΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12:48:26 15:48:10 2:59:44
49 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12:48:26 15:52:52 3:04:26
50 ΧΑΣΑΙΝΑΙ ΓΙΩΡΓΟΣ 12:48:26 15:52:57 3:04:31
51 ΓΚΛΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12:48:26 15:58:08 3:09:42
52 ΚΟΥΔΟΥΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12:48:26 16:14:10 3:25:44
53 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 12:48:26 16:17:01 3:28:35
  ΑΝΘΙΜΟΣ KΩΣΤΑΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΘΕΟΔΟΡΩΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΜΑΣΤΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΠΑΠΑΣΑΛΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΡΕΓΚΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΡΙΚΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΝΑΤΙΝΟΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΣΟΥΡΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΣΤΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΣΤΑΜΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΣΤΑΜΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΤΣΑΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

Βετεράνοι open

1 ΣΚΥΛΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12:48:26 14:16:23 1:27:57
2 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 12:48:26 14:30:57 1:42:31
3 ΓΑΤΖΙΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 12:48:26 14:34:53 1:46:27
4 ΚΑΠΑΤΣΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12:48:26 14:38:02 1:49:36
5 ΒΡΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 12:48:26 14:39:38 1:51:12
6 ΖΩΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12:48:26 14:41:45 1:53:19
7 ΤΣΟΜΛΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12:48:26 14:44:01 1:55:35
8 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12:48:26 14:44:21 1:55:55
9 ΛΙΑΒΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12:48:26 14:45:50 1:57:24
10 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 12:48:26 14:49:23 2:00:57
11 ΣΕΡΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12:48:26 14:51:06 2:02:40
12 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 12:48:26 14:55:30 2:07:04
13 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12:48:26 14:56:30 2:08:04
14 ΜΠΟΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12:48:26 14:57:44 2:09:18
15 ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 12:48:26 14:59:56 2:11:30
16 ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΝΑΝΝΗΣ 12:48:26 15:04:22 2:15:56
17 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12:48:26 15:06:34 2:18:08
18 SQMIRRELL DAVID 12:48:26 15:07:59 2:19:33
19 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12:48:26 15:11:19 2:22:53
20 BIEHLER PETER 12:48:26 15:14:28 2:26:02
21 ΜΑΤΙΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 12:48:26 15:15:42 2:27:16
22 ΚΑΡΑΤΕΡΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 12:48:26 15:16:13 2:27:47
23 ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 12:48:26 15:18:47 2:30:21
24 ΑΡΜΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 12:48:26 15:19:35 2:31:09
25 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 12:48:26 15:39:10 2:50:44
26 ΖΟΥΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 12:48:26 15:40:15 2:51:49
27 ΚΑΜΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12:48:26 16:16:44 3:28:18
  ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΒΕΡΜΕΤΖΙΔΗΣ ΝΤΑΝΗΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΔΡΑΓΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΚΑΣΙΩΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ ΧΑΡΗΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΡΟΥΣΙΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΣΚΛΙΑΣ ΚΩΝΣΝΤΑΝΤΙΝΟΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΤΕΡΖΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΡΟΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
  ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 12:48:26   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

Γυναίκες open

1 ΤΣΒΗΣ ΣΑΜΠΡΙΝΑ 12:50:26 13:53:23 1:02:57
2 ΝΙΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 12:50:26 13:59:07 1:08:41
3 ΣΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ 12:50:26 14:06:20 1:15:54
4 ΚΑΚΟΥΡΗ ΜΑΙΡΗ 12:50:26 15:09:19 2:18:53

 

FUN

1 ΖΕΝΕΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 12:50:26 13:44:40 0:54:14
2 ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ NΩΝΤΑΣ 12:50:26 13:45:23 0:54:57
3 ΠΕΛΕΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 12:50:26 13:57:22 1:06:56
4 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 12:50:26 14:01:37 1:11:11
5 ΣΑΡΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 12:50:26 14:05:33 1:15:07
6 ΚΑΝΕΛΛΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 12:50:26 14:07:56 1:17:30
7 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12:50:26 14:16:03 1:25:37
8 ΤΖΩΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12:50:26 14:16:15 1:25:49
9 ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12:50:26 14:18:15 1:27:49
10 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12:50:26 14:22:23 1:31:57
11 ΣΩΤΗΡΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 12:50:26 14:24:33 1:34:07
12 ΚΑΖΙΜΝ ΓΙΩΡΓΟΣ 12:50:26 14:39:53 1:49:27
13 ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12:50:26 14:40:51 1:50:25
14 ΓΑΒΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12:50:26 14:49:57 1:59:31
15 ΜΠΕΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 12:50:26 15:01:16 2:10:50
16 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 12:50:26 15:05:12 2:14:46
17 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 12:50:26 15:05:13 2:14:47

 

Παμπαίδες (6 πρώτοι)

1 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.Χ. ΤΑΛΩΣ
2 ΚΥΡΙΑΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π.Ο.Χ. ΤΑΛΩΣ
3 ΜΠΡΟΥΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο.ΘΗΣΕΑΣ
4 ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α.Ο. ΚΥΔΩΝ
5 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α.Ο. ΚΥΔΩΝ
6 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΚΥΔΩΝ

Παγκορασίδες (6 πρώτοι)

1 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕΛΟΤΟΝ ΠΟΗΑΤ
2 ΤΖΙΟΡΤΖΙΩΤΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΕΛΟΤΟΝ ΠΟΗΑΤ
3 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ Α.Ο. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
4 ΑΙΒΑΖΟΓΛΟΥ ΑΡΕΤΗ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ
5 ΠΟΛΥΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ
6 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ Ο.Φ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ

 Μινι Μεγάλα (6 πρώτοι)

1 ΚΑΛΛΙΒΡΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Ο.Χ. ΤΑΛΩΣ
2 ΣΤΡΟΓΓΥΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α.Ο. ΚΥΔΩΝ
3 ΚΑΤΣΟΧΕΙΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Π.Ο.Χ. ΤΑΛΩΣ
4 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΛΟΤΟΝ ΠΟΗΑΤ
5 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΛΟΤΟΝ ΠΟΗΑΤ
6 ΣΑΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΛΟΤΟΝ ΠΟΗΑΤ

Μινι Μικρά (6 πρώτοι)

1 ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Ο.Χ. ΤΑΛΩΣ
2 ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΚΥΔΩΝ
3 ΑΔΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ Ο.Φ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ
5 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ Ε.Ο.Σ. ΑΧΑΡΝΩΝ
6 ΚΟΡΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Π.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ

 
Δευτέρα 23/02/09 12:56
Κύπελλο ΜΤΒ 2009 "Χιονοδρομικό Κέντρο Παρνασσού"
Κύπελλο ΜΤΒ 2009 «Χιονοδρομικό Κέντρο Παρνασσού – Ποδηλατικό Πάρκο»
Κτήμα Συγγρού, Μαρούσι, 22/2/09

Παμπαίδες
1 Κακαβελάκης Ιωάννης (ΠΟΧ Τάλως) 37.14.00
2 Μπρουτζάκης Γεώργιος (ΑΟ Θησέας) 41.08.00
3 Καλαϊτσάκης Κωνσταντίνος (ΑΟ Κύδων) 41.26.00
4 Τσουρουνάκης Στέλιος (ΑΟ Κύδων) 42.42.00
5 Κοπανάκης Δημήτριος (ΠΟΧ Τάλως) 42.48.00
6 Γεωργιάδης Ανδρέας (Πελοτόν ΠΟΗΑττ) 43.56.00
7 Αποστολάκης Στέλιος (ΑΟ Κύδων) 44.14.00
8 Χρόνης Αθανάσιος (ΑΟ Δόξα Πεύκης) 44.36.00
9 Παπαδομανωλάκης Αχιλέας (ΑΟ Κύδων) 44.36.00
10 Βούρης Αναστάσιος (Πελοτόν ΠΟΗΑττ) 45.02.00
11 Καλλιβρετάκης Χρήστος (ΠΟΧ Τάλως) +Γύρος
12 Πολέντας Δημήτριος (ΑΟ Κύδων) +Γύρος
13 Σοφρώνης Κυριάκος (Πελοτόν ΠΟΗΑττ) +Γύρος
14 Πανηγυράκης Πέτρος (ΠΟΧ Τάλως) +Γύρος
15 Δήμας Μιχάλης (ΠΕΣΑ Αστέρας) +Γύρος

Πανκορασίδες
1 Κατσούλη Σοφία (Πελοτόν ΠΟΗΑττ) 43.13.00
2 Πλέγα-Γαβριλάκη Ιωάννω (Κρόνος Νικαίας) 45.11.00
3 Τζιορτζιώτη Βικτώρια (Πελοτόν ΠΟΗΑττ) +Γύρος
4 Πολύζου Δήμητρα (ΠΑΣ Ερμής) +Γύρος
5 Πολίτη Χρύσα (ΠΑΣ Ερμής) +Γύρος
6 Λεπενιώτη Κωνσταντίνα (ΠΑΣ Ερμής) +Γύρος
7 Ζπυρματζίδου Αθηνά (Κρονός Νικαίας) +Γύρος
8 Δημακοπούλου Στυλιανή (ΠΕΣΑ Αστέρας) +Γύρος
Αϊβαζόγλου Αρετή (ΠΑΣ Ερμής) Εγκατέλειψε

Μίνι Μικρά
1 Μήτσουλας Νικόλαος (ΠΑΣ Ασκληπιός) 23.38.00
2 Γιαννουδάκης Κωνσταντίνος (ΠΟΧ Τάλως) 27.26.00
3 Γκαρδιακός Κωνσταντίνος (ΑΟ Παράδεισος) 27.39.00
4 Χριστόπουλος Ανδρέας (Πανερυθραϊκός) +Γύρος
5 Κοσμάς Λάζαρος (ΑΟ Θησέας) +Γύρος
6 Τζιορτζιώτη Σοφία (Πελοτόν ΠΟΗΑττ) +Γύρος
7 Σημαντήρας Εμμανουήλ (Πανερυθραϊκός) +Γύρος
8 Μπίτζας Ελευθέριος (Κρόνος Νικαίας) +Γύρος
Βαρκάδος Ιωάννης (ΠΑΣ Ερμής) Δεν Προσήλθε
Παπασπυρόπουλος Ανδρέας (ΑΟ Θησέας) Δεν Προσήλθε

Μίνι Μεγάλα
1 Μανιουδάκης Εμμανουήλ (ΑΟ Κύδων) 21.51.00
2 Κατσοχειράκης Σπύρος (ΠΟΧ Τάλως) 22.17.00
3 Στρογγυλάκης Φίλιππος (ΑΟ Κύδων) 22.42.00
4 Καλλιβρετάκης Δημήτριος (ΠΟΧ Τάλως) 23.42.00
5 Τσώλης Πέτρος (ΑΟ Θησέας) 24.02.00
6 Σαΐτης Κωνσταντίνος (Πελοτόν ΠΟΗΑττ) 24.30.00
7 Κορτσιδάκης Μάριος (ΠΟΧ Τάλως) 24.32.00
8 Μήτσουλα Χάιδω (ΠΑΣ Ασκληπιός) 24.58.00
9 Λυκούδης Κωνσταντίνος (Πελοτόν ΠΟΗΑττ) 25.36.00
10 Νερατζάκης Φοίβος (ΠΟΧ Τάλως) 25.48.00
11 Βαρέλας Παύλος (ΑΟ Θησέας) 25.51.00
12 Ναλμπάντης Αντώνης (Πελοτόν ΠΟΗΑττ) 26.27.00
13 Σπανόπουλος Αντώνης (Πελοτόν ΠΟΗΑττ) 26.55.00
14 Τσοπούρογλου Σοφία (ΠΓΣ Λάρισας) 28.26.00
15 Βούρη Παρασκευή (Πελοτόν ΠΟΗΑττ) 28.33.00
16 Γιαννίκος Χρήστος (Πανερυθραϊκός) +Γύρος
17 Αδάμης Μάριος (Πανερυθραϊκός) +Γύρος
Ντότσικας Αριστείδης (ΠΑΣ Ερμής) Εγκατέλειψε
 
Τετάρτη 01/10/08 06:43
Parnassos MTB Festival
 
Τετάρτη 27/02/08 12:55
1ο Κύπελλο ΜΤΒ "Frederikbikes-Ποδηλάτης"

Αλσος Ν. Φιλαδέλφειας 23/2/2008
    
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 8 γύροι * 1,400 μ = 11,200 μ
        
                   ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ
Κατ/ξη Ονοματεπώνυμο   Σύλλογος                Χρόνος


1 Κουτσονικολής Δημήτρης     Α.Σ. Πρωτέας                      34:58:00
2 Αντωνόπουλος Κώστας        Γ.Σ. Σπαρτιατικός                35:15:00
3 Κακαβελάκης Ιωάννης         Π.Ο.Χ. Τάλως                      35:20:00
4 Μπρουτζάκης Γεώργιος       Α.Ο. Θησέας Ζωγράφου      38:29:00
5 Μανινάκης Κωνσταντίνος      Π.Ο.Χ. Τάλως                     36:04:00
6 Σταματάκης Χρήστος           Π.Ο.Χ. Τάλως            37:40:00
7 Κοπανάκης Δημήτριος         Π.Ο.Χ. Τάλως         37:46:00
8 Σπυρόπουλος Χρήστος        Α.Ο. Θησέας Ζωγράφου 38:36:00
9 Στάθης Χρήστος                 Σ.Π. Ερμής Μαρκοπούλου 38:44:00
10 Βλαχιώτης Στυλιανός        Π.Ο. Κορωπίου         39:09:00
11 Κυριαζάκης Νικόλαος       Π.Ο.Χ. Τάλως         39:29:00
12 Καλλιβρετάκης Χρήστος    Π.Ο.Χ. Τάλως         39:38:00
13 Παπούλιας Γρηγόριος       Π.Α.Σ. Τρικάλων         40:20:00
14 Ξενικάκης Ιωάννης            Π.Ε.Σ.Ν. Φιλαδέλφειας -1 γύρος
15 Χαχάμης Γιώργος             Π.Α.Σ. Τρικάλων  -1 γύρος
16 Καρλιώτης Άλέξανδρος     Π.Γ.Σ. Λάρισσας  -1 γύρος
17 Μανωλιδάκης Αθανάσιος  Π.Ο. Κορωπίου         -1 γύρος
18 Μαλλουσίδης Μιχαήλ      Π.Σ. Κρόνος Νίκαιας -1 γύρος
19 Σκουλάκης Χαράλαμπος  Π.Σ. Κρόνος Νίκαιας -1 γύρος
20 Πιτατζής Δημήτριος          Π.Ο.Χ. Τάλως     -1 γύρος
22 Καρλιώτης Άρης              Π.Γ.Σ. Λάρισσας         -1 γύρος
23 Γκρος Κωνσταντίνος         Π.Σ. Κρόνος Νίκαιας -1 γύρος
24 Κανδανολέων Μιχαήλ       Π.Ο.Χ. Τάλως         -1 γύρος
25 Γαρίδας Νικόλαος            Π.Ο. Κορωπίου         -1 γύρος
26 Κατσαρός Ιωάννης           Α.Ο. Θησέας Ζωγράφου -1 γύρος
28 Καρνος Ελευθέριος            Π.Ο. Κορωπίου         -1 γύρος
29 Σοφρώνης Κυριάκος          Π.Ο. Κορωπίου    -1 γύρος
30 Περιβόλας Άγγελος          Π.Ο. Κορωπίου    -1 γύρος
31 Μπαχάρης Γιώργος          Ο.Φ.Ν.Ιωνίας         -1 γύρος
    Γεωργιάδης Σοφοκλής       Ο.Φ.Ν.Ιωνίας      Εγκατέλειψε
    Δρουμπετάκης Χρήστος    Π.Ο. Κορωπίου      Εγκατέλειψε
    Σπιθουράκης Κωνστ.      Π.Σ. Κρόνος Νίκαιας  Εγκατέλειψε


   
    
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 7 γύροι * 1,400 μ = 11,200 μ
        
                         ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ
Κατ/ξη   Ονοματεπώνυμο        Σύλλογος          Χρόνος

1 Κωνσταντοπούλου Ελένη Π.Γ.Σ. Λάρισας         28:31:00
2 Κουτσονικολή Γεωργία Α.Σ. Πρωτέας         29:53:00
3 Μωραϊτη Σταυρούλα Α.Σ. Πρωτέας         31:42:00
4 Γεωργιάδου Σοφία Α.Ο. Θησέας Ζωγράφου 35:10:00
5 Πλέγα-Γαβριλάκη Ιωάννα Π.Σ. Κρόνος Νίκαιας -1 γύρος
6 Λεπενιώτη Κωνσταντίνα Σ.Π. Ερμής Μαρκοπούλου -1 γύρος
7 Χρυσουδάκη Ηλέκτρα Γ.Σ. Σπαρτιατικός -1 γύρος
8 Ιωσηφίδη Άλις  Σ.Π. Ερμής Μαρκοπούλου -2 γύροι
9 Σαλπαδήμου Μαρία Σ.Π. Ερμής Μαρκοπούλου -2 γύροι
10 Αϊβαζόγλου Αρετή Σ.Π. Ερμής Μαρκοπούλου -2 γύροι
11 Μπλιού Βασιλική  Π.Ο. Κορωπίου         -2 γύροι


     ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   MINΙ-ΜΕΓΑΛΑ 6 γύροι * 1,400 μ = 8,400 μ   
            
                         ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ   
Κατ/ξη Ονοματεπώνυμο     Σύλλογος Χρόνος   

1 Ελβανίδης Νίκος         Γ.Σ. Σπαρτιατικός 26:44:00  
2 Κατσούλη Σοφία  Π.Ο. Κορωπίου         26:54:00  

3 Αντωνόπουλος Αναστάσιος Γ.Σ. Σπαρτιατικός 27:43:00 
4 Κορτσιδάκης Μάριος Π.Ο.Χ. Τάλως         28:56:00  
5 Καλλιβρετάκης Δημήτριος Π.Ο.Χ. Τάλως         30:01:00  
6 Γεωργιάδης Ανδρέας Π.Ο. Κορωπίου         30:32:00  
7 Βασιλάκος Σταύρος Γ.Σ. Σπαρτιατικός 30:52:00 
8 Κατσοχειράκης Σπύρος Π.Ο.Χ. Τάλως         31:01:00  
9 Βούρης Αναστάσης Π.Ο. Κορωπίου    31:12:00  
10 Καριμπίδης Λεωνίδας Π.Ο.Χ. Τάλως         32:31:00  
11 Σπυρόπουλος Στυλιανός Α.Ο. Θησέας Ζωγράφου 32:42:00 
12 Παπαδογιάννης Σπύρος Γ.Σ. Σπαρτιατικός -1 γύρος 
13 Σαλπαδήμος Κωνσταντίνος Σ.Π. Ερμής Μαρκοπούλου -1 γύρος 
14 Δούκα Αλεξία  Α.Ο. Θησέας Ζωγράφου -1 γύρος  

15 Τσινάνης Κωνσταντίνος Π.Α.Σ. Τρικάλων         -1 γύρος  
16 Τζιορτζιώτη Βικτώρια Π.Ο. Κορωπίου         -1 γύρος  
17 Πολύζου Δήμητρα  Σ.Π. Ερμής Μαρκοπούλου -2 γύροι  

18 Γεωργιάδης Μιχαήλ Α.Ο. Θησέας Ζωγράφου -2 γύροι 
19 Βαρεταίου χρυσάνθη Π.Γ.Σ. Λάρισας         -2 γύροι  
20 Χατζημιχαηλίδης Γεώρ.   Ο.Φ.Ν.Ιωνίας         -2 γύροι 
21 Μητσούλα Χάιδω  Π.Α.Σ. Τρικάλων   -2 γύροι  

22 Ναλμπάντης Αντώνης Π.Ο. Κορωπίου         -2 γύροι  
23 Βούκιας Βασίλης  Π.Α.Σ. Τρικάλων         -2 γύροι  

24 Παπαδόπουλος Κωνστ. Ο.Φ.Ν.Ιωνίας         -2 γύροι 
25 Καραβασίλη Ελεωνόρα Ο.Φ.Ν.Ιωνίας         -2 γύροι   

Τσαπαρίκος Εμμανουήλ Π.Σ. Κρόνος Νίκαιας  Εγκατέλειψε

          ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   MINI-MΙΚΡΑ 5 γύροι * 1,400 μ = 7,000 μ   
            
                          ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ   
Κατ/ξη Ονοματεπώνυμο   Σύλλογος Χρόνος   

1 Σπανόπουλος Αντώνης     Π.Ο. Κορωπίου         24:44:00 

2 Μητσούλας Νικόλαος Π.Α.Σ. Τρικάλων         25:31:00  

3 Λυκούδης Κωνσταντίνος Π.Ο. Κορωπίου         25:33:00  

4 Γιαννουδάκης Κωνστ.     Π.Ο.Χ. Τάλως         27:26:00  

5 Σαίτης Κωνσταντίνος Π.Ο. Κορωπίου         27:41:00  

6 Βούρη Παρασκευή         Π.Ο. Κορωπίου         29:38:00  

7 Δερμιτζάκης Ιάσωνας Πανερυθραϊκός Γ.Σ. 30:42:00  

8 Παπαδόπουλος Πάρης Ο.Φ.Ν.Ιωνίας         31:03:00  

9 Καββούρης Δημήτρης Γ.Σ. Σπαρτιατικός 31:03:00  

10 Γκέκας Κωνσταντίνος Π.Ο. Κορωπίου         31:24:00  

11 Τέα-Ζαφειρίου Χριστίνα Π.Γ.Σ. Λάρισσας         31:47:00  

12 Αδάσης Παναγιώτης Α.Ο. Ολυμπιακός Περ. 32:16:00  

13 Στάθης Παναγιώτης Σ.Π. Ερμής Μαρκοπούλου 32:58:00  

14 Γιαννίκος Χρήστος Πανερυθραϊκός Γ.Σ. -1 γύρος  

15 Τζιορτζιώτη Σοφία Π.Ο. Κορωπίου         -2 γύροι  

16 Παπασπυρόπουλος Ανδρέας Α.Ο. Θησέας Ζωγράφου -2 γύροι  

17 Παύλος Ιωάννης  Α.Ο. Θησέας Ζωγράφου -2 γύροι  

18 Κοσμάς Λάζαρος  Α.Ο. Θησέας Ζωγράφου -2 γύροι  

19 Μπίζας Ελευθέριος       Π.Σ. Κρόνος Νίκαιας -2 γύροι   

 
Δευτέρα 05/11/07 15:33
Open αγώνας στο πάρκο Τρίτση 4-11-07

 Κατηγορία Ανδρών        
         
Θέση Νο Όνομα Επώνυμο Χρόνος     
         
    4 Γύροι     
1 38 Νώντας Λαμπρακόπουλος 01:14:02       
2 37 Ιωάννης Μισαηλίδης 01:14:02     
3 28 Κώστας Χριστοδούλου 01:16:54     
4 24 Νικόλαος Κωνσταντόπουλος 01:20:59     
5 29 Γεράσιμος Ζαχαριάδης 01:21:05     
6 5 Χριστόφορος Λαγός 01:21:35     
7 17 Ορέστης Τσέρης 01:23:14     
8 13 Αλέξανδρος Ιωαννίδης 01:25:40     
9 30 Λεωνίδας Μουζακίτης 01:26:09     
10 6 Ανδρέας Στεφαδούρος 01:26:59     
11 3 Γεώργιος Αρβανιτάκης 01:27:20     
12 40 Χρήστος Δήμου 01:27:23     
13 35 Γεώργιος Αρκούδας 01:27:29     
14 9 Χρήστος Παξινός 01:30:51     
15 18 Στυλιανός Καραμουσαδάκης 01:39:00     
16 19 Αλέξης Καρατζής 01:39:23     
    3 Γύροι     
17 20 Κωνσταντίνος Άνθημος 01:16:18     
18 2 Θεόδωρος Δούρος 01:16:24     
19 4 Γεώργιος Πουταχίδης 01:17:18     
20 12 Παναγιώτης Αναστασίου 01:17:48     
21 36 Δημητριος Καίρος 1:22:46     
22 14 Ιωάννης Σιάτος 01:23:31     
23 8 Μιχαήλος Γεωργόπουλος 01:24:17     
24 10 Μάρκος Μπουρνιάς 01:26:09     
25 11 Ιωάννης Μανώλης 01:26:15     
26 7 Νικόλαος Κασιμάτης 01:52:00     
          
  15 Δημητριος Βακρινός Εγκατέλειψε     
  1 Ηλίας Ντεμιάν """"     
         
Κατηγορία Βετεράνων Α'         
         
    
   4 Γύροι     
1 80 Νίκος Κωστόπουλος 01:16:58     
2 63 Άλκης Σπαγκούρος 01:20:30     
3 42 Σταύρος Παπακωνσταντίνου 01:21:10     
4 87 Μιχάλης Διονυσόπουλος 01:21:56     
5 97 Χρήστος Μακρυγιάννης 01:23:20     
6 54 Ναπολέων Γατζίας 01:23:49     
7 61 Γιώργος Χατζόπουλος 01:24:44     
8 71 Κωνσταντίνος Βαλάσης 01:25:15     
9 55 Ιωάννης Αβούρης 01:25:54     
10 62 Δημήτριος Ασημομύτης 01:26:41     
11 60 Σάββας Κιτσικούδης 01:28:33     
12 48 Γιώργος Μιχελάκης 01:29:31     
13 65 Ιωάννης Λιαβέρης 01:29:49     
14 44 Παναγιώτης Αγγελάκης 01:31:13     
15 47 Θεοφάνης Καραγιάννης 01:32:21     
16 45 Βασίλης Δελιγιάννης 01:33:52     
17 59 Γιάννης Ψυχογυιός 01:34:33     
18 69 Σπύρος Νικολόπουλος 01:35:01     
19 78 Χρήστος Μηλωνάς 01:36:10     
20 88 Σάββας Αγγελάτος 01:36:15     
21 96 Δημήτριος Ζωναράς 01:36:33     
22 56 Αντώνης Μαρτίνος 01:37:52    
23 91 Εμμανουήλ Παπαιωάννου 01:40:42    
24 85 Ελευθέριος Ανθής 01:42:31    
    3 Γύροι    
25 75 Γεώργιος Παναγόπουλος 01:16:01     
26 93 Ιωάννης Μακρής 01:16:18    
27 84 Κωνσταντίνος Μπάνος 01:18:05    
28 64 Βασίλης Σουβατζής 01:18:10    
29 41 Λουκάς Πουκαμισάς 01:18:10    
30 66 Βασίλης Κατσικέας 01:18:16    
31 72 Γεώργιος Ασπρογιάννης 01:18:30    
32 86 Ευάγγελος Καζάκης 01:20:10    
33 92 Λάμπρος Φλωράκης 01:21:23    
34 50 Σωτήριος Αγγελάκης 01:21:40    
35 98 Κωνσταντίνος Ναούμ 01:25:01    
36 67 Χρήστος Σωτηρακής 01:26:50    
37 68 Κωνσταντίνος Ρικότης 01:28:45    
38 77 Δημήτριος Καπλάνης 01:35:27    
39 43 Δημήτριος Ακάσης 2 Γύροι    
        
40 53 Δονάτος Παπαγρηγορίου Εγκατέλειψε    
41 70 Αντώνης Νικολόπουλος """"    
42 99 Βασίλης Καράτερζης """"    
43 79 Νικόλαος Λάμπρου """"    
        
        
Κατηγορία Βετεράνων Β'        
        

           
    4 Γύροι    
1 513 Κωνσταντίνος Στυλιανού 01:31:39    
2 519 Φρειδερίκος Φιλιππούσης 01:33:56    
3 501 Θεόδωρος Χριστοφόρης 01:36:01    
4 515 Γιώργος Διαβατίδης 01:38:34    
    3 Γύροι    
5 517 Νικόλαος Αδάμης 01:18:38    
6 518 Κωνσταντίνος Διαμαντής 01:22:32    
7 520 Μιχάλης Πελεκάνος 01:24:00    
8 504 Ανδρέας Σιμωνετάτος 01:24:32    
9 516 Παναγιώτης Βαξεβανίδης 01:25:15    
10 514 Πέτρος Ευδοκίας 01:33:40    
11 512 Ευάγγελος Παππάς 01:35:40    
        
         
Κατηγορία FUN        
        
  Αριθμός Όνομα Επώνυμο      
        
        
 112 Μιχάλης Σαντορινέος 2 Γύροι    
 118 Στράτος Κανάκης """"    
 135 Θανάσης Τσούλος """"    
 123 Παναγιώτης Αντωνίου """"    
 130 Δημήτριος Κουμπαρέλος """"    
 107 Παναγιώτης Γεραλής """"    
 134 Παναγιώτης Γονατάς """"    
 116 Λεωνίδας Βραχνής """"    
 124 Χαράλαμπος Μικές """"    
 115 Ιωάννης Παρταφύλλας """"    
 122 Γεώργιος Παπαγεωργίου """"    
 129 Σεραφείμ Γκερμπεσιώτης """"    
 105 Ιωάννης Τζιβιέρης """"    
 111 Αλέξανδρος Τετελένης """"    
 201 Διονύσης Κυπαρισσιάνος """"    
 120 Σπύρος Ματιάτος """"    
 138 Ελευθέριος Αλεξανδρόπουλος """"    
 140 Πέτρος Τσετσενέκος """"    
 128 Παύλος Ξαγοράρης """"    
 104 Παντελής Αδάσης """"    
 103 Νίκος Χατζηκανέλος """"    
 206 Ερμής Γκιόκας """"    
 114 Μηνάς Μηναίδης """"    
 102 Παναγιώτης Βασιλείου """"    
 117 Νεκτάριος Λεούσης """"    
 108 Δημήτριος Φαλαγκάρης """"    
 113 Δημήτριος Δραγώνας """"    
 101 Δημήτριος Ευταξίας """"    
 119 Κωνσταντίνος Ριζόπουλος """"    
 132 Τζέρης Μαυρομάτης """"    
 127 Αρτέμης Ξαγοράρης """"    
 202 Γεώργιος Μάλλιαρης """"    
 100 Απόστολος Χατζηαποστόλου """"    
 109 Χρίστος Ευθυμίου """"    
 137 Δημήτριος Αναστασίου """"    
 207 Λεωνίδας Ραυτόπουλος """"    
 133 Δημήτριος Λιάκος """"    
 110 Γεώργιος Σπηλιωτόπουλος """"    

 126 Κωνσταντίνος Σεργόπουλος 1 Γύρος    
 125 Ιωάννης Φαλαγκάρης """"    
 106 Γεώργιος Αντωνίου """"    

 121 Μιχάλης Μέντζος Εγκατέλειψαν    
 136 Παναγιώτης Μακρίδης """"    
 139 Στυλιανός Δέτσικας """"    
    
    
Γυναίκες    

  Αριθμός Όνομα Επώνυμο 


 209 Δανάη Στρουμπούλη 2 Γύροι
 208 Ευγενία Σταματελοπούλου """"
 210 Κατερίνα Ευστρατιάδη """"
 131 Τζένη Έβανς

 
Πέμπτη 27/09/07 12:14
4ος αγώνας κυλέλλου ΜΤΒ-Μάνδρα

 4Ο Κύπελλο ΜΤΒ Μάνδρα 23/09/07

Άνδρες – Νέοι:

1. Igor Bogdan PROTEK, 1:55:21
2. Christof Bischof BCY, 1:56:13
3. Περικλής Ηλίας LOADSA, 1:59:43
4. Mario Alberto Rojas Rojas PROTEK, 1:59:53
5. Julian Alfonso Becerra Medina PROTEK, 2:07:36
6. Γεώργιος Παττές - Τουμάνης PROTEAS, 2:08:52
7. Μάριος Αθανασιάδης BCY, 2:13:33
8. Πέτρος Τυρολόγος PROTEAS, 1 Lap
9. Γεώργιος Νικολάου PROTEAS, 2 Laps
10. Ιωάννης Μισαϊλίδης PROTEAS, 2 Laps\
11. Ιωάννης Σκορδάς LOASDA, 2 Laps
12. Χρήστος Κατράκης LOASDA, 3 Laps
13. Χρήστος Μπάλλης PGS LARISSAS, 3 Laps
14. Νικόλαος Ανδρεόπουλος PO PATRON, 3 Laps
15. Αναστάσιος Τσάκαλος LOASDA, 3 Laps
16. Ελευθέριος Παπαδημητράκης TALOS, 4 Laps
17. Κωνσταντίνος Χριστοδούλου EOS CHALKIDAS, 4 Laps
18. Θωμάς Παπαδόπουλος - Σιαμλίδης PEKO, 4 Laps
19. Δονάτος Παπαγρηγορίου LOASDA, 4 Laps
20. Γεώργιος Σκαλιδάκης TALOS, 4 Laps
21. Ιωάννης Θεοχαρόπουλος EOS ACHARNON, 5 Laps
22. Χατζόπουλος Γεώργιος LOASDA, 5 Laps
23. Ελισαίος Γουβής PO PATRON, 5 Laps
24. Στέφανος Γκατζιούρας PGS LARISSAS, 5 Laps
Δημήτριος Ροβάκης ORION, DNF
Γεώργιος Λαζαρίδης OLYMPIAKOS, DNF

Έφηβοι:

1. Αλέξιος Κοκοβίκας PO PATRON, 1:38:00
2. Ιωάννης Φραγιουδάκης TALOS, 1:40:04
3. Νικόλαος Βρουβάκης TALOS, 1:45:33
4. Χαράλαμπος Τακίδης PROTEAS, 1:48:28
5. Δημήτριος Νικολάου LOASDA, 1:49:57
6. Αθανάσιος Κανδύλας IRAKLIS, 1:54:44
7. Aeiade Elamin PEKO THES/NIKI, 1:55:32
8. Γεώργιος Λάφης THISEAS, 1:58:51
9. Βασίλειος Μπανούσης PGS LARISSAS, 1 Lap
10.  Δημήτριος Πολυδωρόπουλος THISEAS, 3 Laps
11.  Πέτρος Γκαζόνης THISEAS, DNF

Γυναίκες:

1. Δανάη Στρουμπούλη PESA ASTERAS, 1:49:01
2. Μαρία Τζουμανίκα AO THISEAS, 1:58:51
3. Ειρήνη Χριστινάκη PO TALOS, 3 Laps

Νεανίδες:

1. Χριστίνα Κοντούλη LOASDA, 1:22:18
2. Δήμητρα Κοκκινοπούλου PGS LARISSAS 1:33:15
3. Αλεξάνδρα Κοκκινοπούλου PGS LARISSAS
4. Αγγελική Κουτσονικολή PROTEAS, 1:40:04

 
<< Έναρξη < Προηγούμενο 1 2 Επόμενο > Τέλος >>

Σελίδα 1 από 2